משלוחים

אספקה ומשלוחים

הפריטים שרכשתם יישלחו אליכם באמצעות חברת שליחויות או דואר רשום, במסגרת זמן ההספקה שצוין בעת הקניה. אם ביקשתם לקבל את הפריט עם שליח ישירות הביתה, יתאמו אתכם מראש את זמני ההגעה שלו. אנחנו מתחייבים לארוז ולשלוח אליכם את הפריט תוך יומיים מיום הזמנת הפריט.
משלוח עד הבית לרוב מגיע לכל חלקי הארץ, בטווח שבין 1-3 ימי עסקים (תלוי בחברת השליחויות).  כשמדובר במשלוח בדואר רשום זמן השילוח תלוי בדואר ישראל. במידה וחברת השליחים לא מגיעה לישוב שציינתם בכתובתכם, נשלח אליכם את ההזמנה באמצעות דואר רשום. אין ביכולתנו לקחת אחריות על עיכובים שקשורים לחברות השילוח השונות, עם זאת אנו עומדים לרשותכם בכל שאלה או פנייה בטלפון 0585566522 ובמיילstore@itsallabouthearts.com.
במידה וחברת המשלוחים או דואר ישראל לא יוכלו להעביר את המשלוח מכל סיבה שהיא, נודיע לכם על כך ונמצא פתרון חלופי המקובל על שני הצדדים. המשלוחים מתבצעים בין השעות 8:00-18:00 ולכן מומלץ לבחור בכתובת שבה אתם יודעים שתשהו במהלך השעות האלה.

עלויות המשלוח 

דואר רשום לסניף הקרוב לביתכם (לכל חלקי הארץ) – 25 ש"ח
שליח עד הבית (לכל חלקי הארץ) – 35 ש"ח

מדיניות החזרה והחלפת פריטים

אם אינכם מעוניינים בפריט שקיבלתם, תוכלו להחזיר אותו אלינו .
כל מה שתידרשו לעשות, הוא לשלוח אלינו חזרה את הפריט עד 14 יום מיום קבלתו ולוודא שלא נעשה בו כל שימוש ושלא נפל בו שום פגם או נזק. כמו כן, התווית או האזיקון שהגיעו עם הפריט חייבים להיות עליו בשלמותם בעת ההחזרה.
כאשר הפריט יגיע אלינו ניצור אתכם קשר ותוכלו להחליפו או לקבל החזר כספי לכרטיס האשראי איתו ביצעתם את הרכישה. את הזיכוי הכספי תקבלו תוך מקסימום 14 יום ממועד החזרת הפריט, אך ורק לכרטיס האשראי ממנו בוצעה ההזמנה והוא יבוצע באותם התנאים של העסקה המקורית (כלומר, עסקה שבוצעה בתשלומים תזוכה גם באופן זה ועסקה שבוצעה בתשלום בודד תזוכה בתשלום אחד).  פריטים שנרכשו במבצע ניתנים להחזרה תוך 7 ימי עסקים בלבד וללא אפשרות להחזר כספי אלא החלפה בפריט אחר . מוצרי טיפוח, גרביונים, בגדים תחתונים ובגדי ים אינם ניתנים להחזרה בהתאם להנחיית משרד הבריאות. כל מקרה או שאלה שמתעוררת אנחנו כאן לרשותכם כדי לפתור כל בעיה בטלפון   0585566522 או במייל store@itsallabouthearts.com
לדעת שאתם מרוצים – זו השאיפה שלנו, מכל הלב…